• Tekstilinės etiketės su Jūsų informacija

  Jūsų šventėms

  galime pagaminti tekstilines juosteles su Jūsų pageidaujamu tekstu. Šie atributai papuoš šventę, ar taps puikia dovanos įpakavimo dalimi. Taip pat pagalvokite apie tekstilines etiketes su svečių vardais!

 • Tekstilinės etiketės su Jūsų informacija

  www.satinas.lt

  Nuo 2003 m. gaminame tekstilines etiketes ir priežiūros ženklus. Jums siūlome etiketes iš satino ir nailono su Jūsų pageidaujama spauda. Pagrindinis mūsų arkliukas: tobula kaina esant dideliems (apie 10 tūkst. vnt. ir daugiau) kiekiams.

 • Dydžiukai

  Gaminio dydžio etiketės

  Gaminame įvairias tekstilines etiketes skirtas rūbų ar kitų tekstilės gaminių dydžių bei matmenų ženklinimui.

 • Perlenkiamos etiketės

  Perlenkiamos etiketės

  Perlenkiamos etiketės yra puiki alternatyva dvipusėms etiketėms, o kainuoja tiek pat! Taip įsiuvant etiketę kartu išsprendžiama ir satino galų rykšimo/spurimo problema.

 • Spalvotos tekstilinės etiketės

  Etiketės su spalvota spauda

  Galime pasiūlyti etiketes su raudonos, mėlynos, žalios, tamsiai žalios, baltos, auksinės spalvos spauda. Jei užsakymo dydis ar biudžetas nemažas - klauskite apie kitų spalvų galimybę.

 • Juodos etiketės

  Etiketės iš spalvoto satino

  Juodo satino etiketės su baltos spalvos spauda puikiai tinka tamsiems gaminiams ženklinti. Taip pat turime ir keleto pločių rudo, rožinio, žalio, mėlyno, kreminio satino. Jei užsakymo dydis arba biudžetas nemažas - galime atsivežti ir kitų spalvų ar pločių satino - klauskite, rašykite mums!

 • Permatomos lipnios etiketės

  Skaidrūs lipdukai

  Gaminame skaidrius lipdukus. Tokie lipdukai puikiai tinka pakuotės ar ne tekstilės gaminių bei informaciniam ženklinimui.

 • Lipnios tekstilinės etiketės

  Lipnios tekstilinės etiketės

  Etiketės ant lipnaus nailono ar satino: patogu, kai netinka Jūsų gaminių ženklinimas įsiuvant/prisiuvant etiketę. Taip pat tai puikus būdas ženklinti ne tekstilės gaminius: priklijuota satino etiketė suteiks gaminiui solidumo, o nailono - praktiškumo. Nors tokios etiketės limpa prie daugumos medžiagų, derėtų dėl to pasitiksinti. Ypač jei klijuosite etiketę prie lankstomo paviršiaus, tokio kaip oda ar sintetiniai stori audiniai.

 • Dvipusės tekstilinės etiketės

  Dvipusės etiketės

  Jei netinka ar nepatinka perlenkiamos etiketės, galime pagaminti ir dvipuses etiketes iš nailono ar satino. Turėtumėte žinoti, jog ypač užsakymams iki 1000 vnt. dvipusės etiketės yra brangesnės nei perlenkiamos, netgi nepaisant to, jog perlenkiamų etikečių bendri matmenys yra dvigubai didesni nei dvipusių.

 • Pristatymas Jums patogiu būdu!

  Etiketes galime pristatyti per kurjerius ir paštomatus (1d.d.), išskirtiniais atvejais autobusų siuntų skyrių (tą pačią dieną), Lietuvos paštą (2-5 d.d.). 

 • Greita gamyba!

  Užsakymus įvykdome per 2-3 d.d. po maketo suderinimo. Esant poreikiui - ir greičiau.

 • Apmokėjimo būdai

  Šiuo metu priimame apmokėjimą tik bankiniu pavedimu. Žinoma išrašysime Jums PVM sąskaitą - faktūrą.

 • Nuolaidos užsakant daugiau!

  Parduotuvės kataloge esančių prekių kaina apskaičiuota atsižvelgiant į šią kainodarą. Kainos pasirinkus kiekį perskaičiuojamos automatiškai - Jūs matote realią mokėtiną kainą (kaina su PVM).

   Etiketės bei juostelės su Jūsų nurodyta informacija: 

  nuo 300 vnt. / 30 m-15% 
  nuo 600 vnt. / 60 m-35%

  Perkant etiketes tūkstančiais vnt. (o juosteles šimtais metrų) kainos yra net kelis kartus mažesnės! 

  nuo 2 tūkst. / 200 m-25%
  nuo 5 tūkst. / 500 m-40%
  nuo 10 tūkst. / 1000 m-50%