COVID-19 karantino laikotarpiu mes dirbame, gaminame ir prekes išsiunčiame kaip įprasta, tačiau informuojame, kad kurjerių darbo režimas nėra įprastas, todėl galimas siuntų pristatymo uždelsimas. DPD kurjeriai siuntas palieka 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Vietoje parašo, kurjeris per atstumą apžiūri asmens dokumentą arba savo skeneriu nufotografuoja gavėją/įmonės patalpas šalia siuntos. Kurjeris neužeina į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas. Rekomenduojame nesirinkti pristatymo registruota Lietuvos pašto siunta, bei atkreipti dėmesį, kad kai kurios DPD pick-up atsiėmimo vietos (parduotuvės) gali būti uždarytos ir siuntiniai nukreipiami į artimiausius siuntų terminalus.

Tekstilinių, kartoninių etikečių, priežiūros ženklų ir lipdukų gamybos srityje sėkmingai dirbame nuo 2003 metų. Kiekvienas užsakovas pas mus randa tai ko labiausiai reikia:

  • produktus nuo paprasto lipduko iki spalvotos tekstilinės etiketės;
  • puikius užsakymų įvykdymo terminus;
  • palankias kainas.
  • be to, praktikos gaminant etiketes dėka, šiuo metu galime pasiūlyti atrinktas žaliavas ir jų kombinacijas priklausomai nuo to, kur bus naudojamas gaminys ir kokie reikalavimai keliami jo ženklinimui. 

Siekiame, kad gaminių ir prekių kokybė visuomet tenkintų užsakovą. Būtent dėl to labai atsakingai renkamės žaliavas ir įrangą. Žinoma, esant poreikiui galime pasiūlyti ir puikios kainos gaminių, kurie taip pat pasižymi gerais kokybės rodikliais.

Mes pasiruošę Jums padėti!Mūsų rekvizitai:

UAB „TECHNESA“, kodas 145910526
PVM mok. kodas LT459105219
Įmonė įregistruota 2003 m. gruodžio 03 d.
Rejestro tvarkytojas: Valstybės įmonė Registrų centras 
Medelyno 24, LT-77179 Šiauliai
„Swedbank“, AB, b/k 73000
A/s LT807300010082083217